UVK2V680MHD Nichicon CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL 68µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Part Nnumber
UVK2V680MHD
Description
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL 68µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C