UVK2A100MDD Nichicon CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL 10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Part Nnumber
UVK2A100MDD
Description
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL 10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C