UVK2E100MPD Nichicon CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL 10µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Part Nnumber
UVK2E100MPD
Description
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL 10µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C