UVK2W4R7MPD Nichicon CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL 4.7µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Part Nnumber
UVK2W4R7MPD
Description
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL 4.7µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C